Mariusz Maziarz doktorem!

Z dumą informujemy, że Mariusz Maziarz, asystent w projekcie BIOUNCERTAINTY 18 grudnia obronił doktorat na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na podstawie książki "The Philosophy of Causality in Economics. Causal Inferences and Policy Proposals". Serdecznie gratulujemy!

Książka Mariusza dostępna na stronie:

[Uwaga! Zmiana terminu] 21 stycznia 2021: Seminarium badawcze online - Matt Bennett (University of Essex): When experts meet policy: Recommendations and judging trustworthiness.
7 stycznia 2021: Seminarium badawcze online - Bartosz Biskup (Uniwersytet Jagielloński): Why marriage? Ungrounded essentialism in theories of marriage.