Konkurs „Filozofii w praktyce” dla studentów 2020

Konkurs  „Filozofii w praktyce” dla studentów 2020

„Filozofia w praktyce” ogłosiła konkurs dla studentów studiów I i II stopnia wszystkich polskich szkół wyższych na prace z zakresu filozofii praktycznej. Termin zgłaszania prac: 31 maja.

Uprawnieni do zgłaszania prac są studenci (w roku akademickim 2019/20) wszystkich polskich szkół wyższych studiów I lub II stopnia wszystkich kierunków.

* Objętość całkowita (wraz z bibliografią i przypisami): nie więcej niż 20 tys. znaków ze spacjami.

* Bibliografia powinna być robiona w spójny sposób wedle standardów czasopism naukowych (np. można się wzorować na czasopiśmie „Diametros”).

* W nagłówku pracy proszę podać następujące informacje: tytuł pracy, imię i nazwisko, uczelnia, rok i kierunek studiów.

* Prace nadesłane do konkursu nie powinny być wcześniej ani publikowane, ani udostępniane publicznie (ale mogą to być prace zaliczeniowe).

* Termin zgłaszania prac: 31 maja 2020 roku.

* Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne (1000 zł, 500 zł, 250 zł) oraz kupony na zakup książek, a ich prace mogą zostać opublikowane w czasopiśmie „Filozofia w Praktyce„.

* Przesyłanie zgłoszeń oraz ewentualne pytania: fwp@uj.edu.pl

* W roku akademickim 2019/20 nagrody i wyróżnienia są finansowane przez Instytut Filozofii UJ i Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ.

Więcej informacji: http://filozofiawpraktyce.pl/konkurs/