Joanna K. Malinowska i Tomasz Żuradzki w AJOB Neuroscience

Co składa się na stronniczość w nauce? Jak można rozpoznać wpływ uprzedzeń na wybór określonych programów badawczych? Czy można przeprowadzić całkowicie obiektywne badania? Joanna K. Malinowska i Tomasz Żuradzki proponują odpowiedzi na te pytania w swoim komentarzu "Non-Epistemological Values in Collaborative Research in Neuroscience: The Case of Alleged Differences Between Human Populations"

Link do artykułu: AJOB Neuroscience

This research has received funding from the European Research Council (ERC) under the European Union’s Horizon 2020 research and innovation program (Grant agreement no. 805498).

[Uwaga! Zmiana terminu] 26 października 2020: Seminarium badawcze online - Mariusz Maziarz (Uniwersytet Jagielloński): Is meta-analysis a reliable source of evidence for decisions in the clinic?
22 października 2020: Seminarium badawcze online - Marta Maj (Uniwersytet Jagielloński): Attitudes toward emerging biotechnologies. What matters and why?