Artykuł współautorstwa Viliusa Dranseiki na liście "Best of 2020" w Oxford University Press!

Artykuł współautorstwa Viliusa Dranseiki na liście<span lang='en'> "Best of 2020" w Oxford University Press!</span>

Artykuł współautorstwa Viliusa Dranseiki - asystenta w projekcie BIOUNCERTAINTY Interdyscyplinarnego Centrum Etyki UJ - został uznany za jeden z trzech najlepszych tekstów opublikowanych w The British Journal of Aesthetics w 2020 roku. Gratulacje!

Pełna lista najlepszych artykułów opublikowanych w 2020 roku w czasopismach wydawanych przez Oxford University Press.

Elzė Sigutė Mikalonytė, Vilius Dranseika, Intuitions on the Individuation of Musical Works. An Empirical Study, The British Journal of Aesthetics, Volume 60, Issue 3, July 2020, Pages 253–282.