Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

BIOUNCERTAINTY - ERC Starting Grant no. 805498

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownik Interdyscyplinarnego Centrum Etyki UJ

dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

Kierownik projektu BIOUNCERTAINTY

dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

t.zuradzki@uj.edu.pl
więcej O dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zespół projektu BIOUNCERTAINTY

dr Piotr Bystranowski

Asystent

dr Piotr Bystranowski

piotr.bystranowski@uj.edu.pl
więcej O dr Piotr Bystranowski
Vilius Dranseika

Asystent

Vilius Dranseika

vilius.dranseika@uj.edu.pl
więcej O Vilius Dranseika
Lee Elkin, PhD

Adiunkt

Lee Elkin, PhD

lee.elkin@uj.edu.pl
więcej O Lee Elkin, PhD
dr Mariusz Maziarz

Asystent

dr Mariusz Maziarz

mariusz.maziarz@uj.edu.pl
więcej O dr Mariusz Maziarz
Karolina Wiśniowska

Asystentka

Karolina Wiśniowska

karolina.wisniowska@uj.edu.pl
więcej O Karolina Wiśniowska

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student assistants

Maciej Piwowarski

Student assistant

Maciej Piwowarski

m.piwowarski@student.uj.edu.pl
więcej O Maciej Piwowarski
Katarzyna Żebrowska

Student assistant

Katarzyna Żebrowska

katarzyna.zebrowska@uj.edu.pl
więcej O Katarzyna Żebrowska

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Współpracownicy INCET

dr hab. Marcin Waligóra, prof. UJ
dr Piotr Nowak

dr Piotr Nowak

piotr.grzegorz.nowak@uj.edu.pl
więcej O dr Piotr Nowak
Marta Maj

Marta Maj

marta.maj@doctoral.uj.edu.pl
więcej O Marta Maj
Dariusz Miękisz

Dariusz Miękisz

dariusz.miekisz@student.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Byli członkowie zespołu BIOUNCERTAINTY

Bartosz Biskup

Student assistant (16 września 2019 - 31 września 2020)

Bartosz Biskup

Adrianna Beczek

Student assistant (1 lutego 2019 - 31 lipca 2020)

Adrianna Beczek