Dyskusja: Normatywny status świadczeń medycznych związanych z wysokim ryzykiem

Różnorakie świadczenia medyczne wiążą się z wysokim ryzykiem dla osób, którym są udzielane. W sytuacji szerzącej się groźnej choroby zakaźnej, takiej jak Covid-19, udzielanie potrzebnych świadczeń osobie nią zarażonej może być również związane z wysokim ryzykiem dla tych, którzy ich udzielają. Aby określić normatywne stanowisko medycznych świadczeń związanych z tego rodzaju ryzykiem, trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Zapraszamy do zapoznania się z dyskusją.

Żeby przejść do dyskusji, kliknij TUTAJ.

[Uwaga! Zmiana terminu] 26 października 2020: Seminarium badawcze online - Mariusz Maziarz (Uniwersytet Jagielloński): Is meta-analysis a reliable source of evidence for decisions in the clinic?
22 października 2020: Seminarium badawcze online - Marta Maj (Uniwersytet Jagielloński): Attitudes toward emerging biotechnologies. What matters and why?