Wyniki sortowane według etykiety: seminar

6 kwietnia 2022 roku - Tomasz Żuradzki - <span lang='en'>Rational framing effects and morally valid reasons</span>

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na kolejne seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY, na którym referat wygłosi kierownik projektu, Tomasz Żuradzki. Spotkanie odbędzie się w środę 6 kwietnia o godzinie 17:30 w sali 25 IF (Grodzka 52) oraz za pośrednictwem platformy MS Teams.
więcej o 6 kwietnia 2022 roku - Tomasz Żuradzki - Rational framing effects and morally valid reasons
25 marca 2022 - Seminarium badawcze - Bartosz Janik: <span lang='en'>Fuzzy trace theory and psychiatric decision making</span>

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na kolejne seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY, na którym referat wygłosi Bartosz Janik z UJ. Spotkanie odbędzie się w piątek 25 marca 2022 roku o godzinie 15:30 za pośrednictwem platformy MS Teams.
więcej o 25 marca 2022 - Seminarium badawcze - Bartosz Janik: Fuzzy trace theory and psychiatric decision making

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na kolejne seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY, na którym referat wygłosi Marta Soniewicka z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek 10 marca o godzinie 17:30 za pośrednictwem platformy MS Teams.
więcej o 10 marca 2022: Seminarium badawcze - Marta Soniewicka: Czy empatia jest potrzebna rządom prawa? O roli emocji w prawie

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na kolejne seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY, na którym referat wygłosi Joona Räsänen z Uniwersytetu w Aarhus. Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 lutego o 17:30 za pośrednictwem platformy MS Teams.
więcej o 24 lutego 2022: Seminarium badawcze - Joona Räsänen: Is it wrong to hire employees based on personality?

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na kolejne seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 stycznia o godzinie 17:30 na platformie MS Teams.
więcej o 20 stycznia 2022: seminarium badawcze - Elena Popa: Distrust and Decision Making in Public Health

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na kolejne seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Spotkanie odbędzie się w czwartek 13 stycznia o godzinie 17:30 w sali 25 w Instytucie Filozofii przy ulicy Grodzkiej 52 w Krakowie oraz na platformie MS Teams.
więcej o 13 stycznia 2022: Seminarium badawcze - Wojciech Kaftański: Affective Admiration, Motivation, and Value: Some Remarks on Exemplarity
Vilius Dranseika

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 grudnia o godzinie 17:00 w sali 25 w Instytucie Filozofii przy ulicy Grodzkiej 52 w Krakowie oraz na platformie MS Teams (link w opisie).
więcej o 16 grudnia 2021: Seminarium badawcze - Vilius Dranseika: Attributions of Responsibility in Joint Human-A.I. Decision-making in Medicine
Vilius Dranseika

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na kolejne seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 grudnia o godzinie 18:30 w sali 25 w Instytucie Filozofii przy ulicy Grodzkiej 52 w Krakowie oraz na platformie MS Teams (link w opisie).
więcej o 16 grudnia 2021: Seminarium badawcze - Dariusz Miękisz: Can antidepressants alter your moral senses?

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY na referat pt. "Replication Crisis, Perspectival Realism, and the Malleability of Statistics". Spotkanie odbędzie się w czwartek 4 listopada 2021 roku o godzinie 17:30 w sali 25 w Instytucie Filozofii przy ulicy Grodzkiej 52 w Krakowie oraz za pośrednictwem MS Teams.
więcej o 4 listopada 2021: Seminarium badawcze: Replication Crisis, Perspectival Realism, and the Malleability of Statistics

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Seminarium pt. “Quantitative Traits in Psychiatry and the Concept of Threshold" poprowadzi Davide Serpico. Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 października 2021 roku o godzinie 17:30 w sali 25 w Instytucie Filozofii przy ulicy Grodzkiej 52 w Krakowie.
więcej o 7 października 2021: Seminarium badawcze - Davide Serpico: Quantitative Traits in Psychiatry and the Concept of Threshold

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Seminarium pt. “Experimental philosophical bioethics, advance directives, and the true self in dementia" poprowadzi Ivar Hannikainen. Spotkanie odbędzie się w środę 6 października 2021 roku o godzinie 17:30 w sali 25 w Instytucie Filozofii przy ulicy Grodzkiej 52 w Krakowie.
więcej o 6 października 2021: Seminarium badawcze - Ivar Hannikainen: Experimental philosophical bioethics, advance directives, and the true self in dementia

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 czerwca o godzinie 17:30 na platformie MS Teams (link poniżej).
więcej o 17 czerwca 2021: Seminarium badawcze online - Karolina Wiśniowska (Uniwersytet Jagielloński): Covid-19 vaccinations: ethics of prioritization policies

Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ (INCET) zaprasza na seminarium badawcze w ramach projektu BIOUNCERTAINTY. Spotkanie odbędzie się w czwartek 10 czerwca o godzinie 17:30 na platformie MS Teams (link poniżej).
więcej o 10 czerwca 2021: Seminarium badawcze online: Do medical researchers make conclusions that disagree with statistical methodology? A philosophical defense of the current practice