Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Logo INCET

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

BIOUNCERTAINTY - ERC Starting Grant no. 805498

ERC logo

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownik Interdyscyplinarnego Centrum Etyki UJ

dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

Kierownik Interdyscyplinarnego Centrum Etyki UJ

dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

t.zuradzki@uj.edu.pl
więcej O dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy naukowi

dr Piotr Bystranowski

Adiunkt

dr Piotr Bystranowski

piotr.bystranowski@uj.edu.pl
więcej O dr Piotr Bystranowski
dr Vilius Dranseika

Adiunkt

dr Vilius Dranseika

vilius.dranseika@uj.edu.pl
więcej O dr Vilius Dranseika
dr Giulio Fornaroli

Adiunkt

dr Giulio Fornaroli

giulio.fornaroli@uj.edu.pl
więcej O dr Giulio Fornaroli
dr Wojciech Kaftański

Adiunkt

dr Wojciech Kaftański

wojciech.kaftanski@uj.edu.pl
więcej O dr Wojciech Kaftański
dr Callum MacRae

Adiunkt

dr Callum MacRae

callum.macrae@uj.edu.pl
więcej O dr Callum MacRae
dr Christoph Merdes

Adiunkt

dr Christoph Merdes

christoph.merdes@uj.edu.pl
więcej O dr Christoph Merdes
dr Elena Popa

Adiunktka

dr Elena Popa

elena.popa@uj.edu.pl
więcej O dr Elena Popa
dr Francesco Testini

Adiunkt

dr Francesco Testini

francesco.testini@uj.edu.pl
więcej O dr Francesco Testini
dr Jay Zameska

Adiunkt

dr Jay Zameska

jay.zameska@uj.edu.pl
więcej O dr Jay Zameska

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Dariusz Miękisz

Doktorant

Dariusz Miękisz

dariusz.miekisz@student.uj.edu.pl
Maciej Piowowarski

Doktorant

Maciej Piowowarski

m.piwowarski@doctoral.uj.edu.pl
więcej O Maciej Piowowarski
Karolina Wiśniowska

Doktorantka

Karolina Wiśniowska

karolina.wisniowska@uj.edu.pl
więcej O Karolina Wiśniowska

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Obsługa administracyjna INCET

Ewa Chudoba

Administratorka INCET

Ewa Chudoba

ewa.chudoba@uj.edu.pl
więcej O Ewa Chudoba
Zofia Domagalska

Koordynatorka wydarzeń

Zofia Domagalska

zofia.domagalska@uj.edu.pl
więcej O Zofia Domagalska
Natalia Filar

Koordynatorka projektów

Natalia Filar

natalia.filar@uj.edu.pl
więcej O Natalia Filar
Katarzyna Żebrowska

Koordynatorka projektów

Katarzyna Żebrowska

katarzyna.zebrowska@uj.edu.pl
więcej O Katarzyna Żebrowska

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Byli pracownicy INCET

Adiunkt (1 V 2023 – 30 IX 2023)

Chenwei Nie, PhD

Doktorant / Asystent (1 XI 2019 – 15 VIII 2023)

dr Mariusz Maziarz

Student assistant (1X 2022 – 31 III 2023)

Allison Proszowska

Adiunkt (1 X 2021 - 31 XII 2022)

Davide Serpico, PhD

więcej O Davide Serpico, PhD

Adiunkt (1 I 2020 - 30 VI 2021)

Lee Elkin, PhD

Student assistant (16 IX 2019 - 31 IX 2020)

Bartosz Biskup

Student assistant (1 II 2019 - 31 VII 2020)

Adrianna Beczek