Oferty pracy

Logo uj

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ (INCET) w ramach projektu „New methods in philosophical bioethics” realizowanego dzięki wsparciu programu ID.UJ.
więcej o [archiwalne] Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ (INCET)

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki
więcej o [archiwalne] Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego Interdyscyplinarnego Centrum Etyki
[archiwalne] Konkurs na stanowisko adiunkta (postdoc) w projekcie <span lang='en'> BIOUNCERTAINTY </span>w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ

W związku z realizacją projektu "Deep uncertainties in bioethics: genetic research, preventive medicine, reproductive decisions" (BIOUNCERTAINTY) finansowanego przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (European Research Council - ERC), Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ na Wydziale Filozoficznym w zakresie filozofii.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczych/w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ na Wydziale Filozoficznym w zakresie filozofii. Termin składania dokumentów: 31.07.2020.
więcej o [archiwalne] Konkurs na stanowisko asystenta w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ
[archiwalne] Konkurs na stanowisko adiunkta (postdoc) w projekcie <span lang='en'>BIOUNCERTAINTY </span>w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ  (nowy termin zgłoszeń: 31 maja 2020)

więcej o [archiwalne] Konkurs na stanowisko adiunkta (postdoc) w projekcie BIOUNCERTAINTY w Interdyscyplinarnym Centrum Etyki UJ (nowy termin zgłoszeń: 31 maja 2020)