Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Logo INCET

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

BIOUNCERTAINTY - ERC Starting Grant no. 805498

ERC logo

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownik Interdyscyplinarnego Centrum Etyki UJ

dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

Kierownik projektu BIOUNCERTAINTY

dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

t.zuradzki@uj.edu.pl
więcej O dr hab. Tomasz Żuradzki, prof. UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zespół projektu BIOUNCERTAINTY

dr Piotr Bystranowski

Adiunkt

dr Piotr Bystranowski

piotr.bystranowski@uj.edu.pl
więcej O dr Piotr Bystranowski
Vilius Dranseika

Asystent

Vilius Dranseika

vilius.dranseika@uj.edu.pl
więcej O Vilius Dranseika
dr Mariusz Maziarz

Asystent

dr Mariusz Maziarz

mariusz.maziarz@uj.edu.pl
więcej O dr Mariusz Maziarz
Karolina Wiśniowska

Asystentka

Karolina Wiśniowska

karolina.wisniowska@uj.edu.pl
więcej O Karolina Wiśniowska

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student assistants

Maciej Piwowarski

Student assistant

Maciej Piwowarski

m.piwowarski@student.uj.edu.pl
więcej O Maciej Piwowarski
Katarzyna Żebrowska

Student assistant; Obsługa administracyjna projektu „BioUncertainty”

Katarzyna Żebrowska

katarzyna.zebrowska@uj.edu.pl
więcej O Katarzyna Żebrowska

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Współpracownicy INCET

dr hab. Marcin Waligóra, prof. UJ
dr Piotr Nowak

dr Piotr Nowak

piotr.grzegorz.nowak@uj.edu.pl
więcej O dr Piotr Nowak
Marta Maj

Marta Maj

marta.maj@doctoral.uj.edu.pl
więcej O Marta Maj
Dariusz Miękisz

Dariusz Miękisz

dariusz.miekisz@student.uj.edu.pl
Paulina Szwed

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Byli członkowie zespołu BIOUNCERTAINTY

Lee Elkin, PhD

Adiunkt (1 stycznia 2020 - 30 czerwca 2021)

Lee Elkin, PhD

Bartosz Biskup

Student assistant (16 września 2019 - 31 września 2020)

Bartosz Biskup

Adrianna Beczek

Student assistant (1 lutego 2019 - 31 lipca 2020)

Adrianna Beczek